ZNAJDŹ SWOJEGO INSTRUKTORA

Patrycja Filar

dolnośląskie

Kosmetolog, instruktor i współautor programów szkoleniowych marki ImTheLashmaker oraz wielokrotna zdobywczyni pucharów na mistrzostwach stylizacji rzęs. Założycielką oraz stylistka Strefy Kobiet. Prowadzi szkolenia ze stylizacji brwi na dwóch poziomach zaawansowania oraz szkolenia z laminacji rzęs. Swój zawód wykonuje z olbrzymią pasją, a przekazywanie wiedzy innym daje jej wiele radości.

Zakres szkoleń:

Joanna Suprun

mazowieckie

W województwie mazowieckim w Płocku znajdziecie przesympatyczną Joanne, która jest z wykształcenia mgr pedagogiki. Z natury uchodzi za przyjazną, ciepłą, ale i konkretną osobę. Dążenie do wyznaczonych celów, to zdecydowanie jej drugie imię. Zamiłowanie do stylizacji brwi i rzęs pojawiło się 4 lata temu, natomiast w ciągu ostatnich 2-óch lat udało się Joannie rozwinąć skrzydła na tyle, że cieszy się obecnie wierną bazą Klientów, tytułem szkoleniowca oraz swoim studiem stylizacji brwi i rzęs, w którym poszerzyła swoje usługi o makijaż permanentny. Profesja, którą się zajmuję to nie tylko jej praca ale przede wszystkim pasja.

Zakres szkoleń:

Kasia Brynkiewicz

mazowieckie

W województwie mazowieckim w cudownej stolicy Polski – Warszawie swoje centrum szkoleniowe Planeta rzęs prowadzi Katarzyna Brynkiewicz. Kasia od ponad 10 lat pracuje w branży beauty. Przeszkoliła setki kursantek, jest organizatorem konferencji na światowym poziomie, webinarów, mistrzostw oraz szkoleń z zagranicznymi prelegentami. Sama na codzień zajmuje się szkoleniami ze stylizacji brwi i rzęs. Przekazuje wiedzę na najwyższym poziomie co sprawia jej satysfakcję. Bardzo często wiedzą dzieli się na największych konferencjach i spotkaniach w Polsce, gdzie jest zapraszana jako prelegent. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i dąży do postawionych dobie celów.

Zakres szkoleń:

Monika Skórska

mazowieckie

W Pruszkowie znajdziecie Monikę  Skórską –  założycielkę marki rzęs Oh la lash, która jest zakochana w produktach Thuya. Współtwórczyni czasopisma Magazyn Rzęsy,  prelegentka, założycielka rocznej szkoły stylizacji rzęs oraz instruktorka stylizacji brwi oraz liftingu rzęs. Monika na szkoleniach daje z siebie wszystko, jej misją jest przekazywanie wiedzy i dążenie do perfekcji. Zapraszamy do województwa mazowieckiego.

Zakres szkoleń:

Żaneta Stoszek

śląskie

Zajmuje się stylizacją rzęs i brwi już od 10 lat. Aby być na bieżąco nieustannie doszkala się i pogłębia swoją wiedzę u najlepszych stylistek z całego świata. Kilkukrotna laureatka Mistrzostw Stylizacji Rzęs na arenie międzynarodowej i uznana instruktorka mogąca się pochwalić niemałą grupą zadowolonych kursantów. Uwielbia pracować z kolorami i tworzyć piękne stylizacje z użyciem produktów do laminacji i henny pudrowej. Praca jest jej pasją. Kocha upiększać twarze oraz przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kursantom. Jest osobą niezwykle ciepłą i otwartą ale jednocześnie bardzo wymagającym „nauczycielem„. Zawsze dąży do perfekcji i nieustannie szuka nowych wyzwań. Ciężko pracuje na swój sukces dzięki czemu w 2015 roku otworzyła swój wymarzony salon Studio Profesjonalnej Stylizacji Żaneta Stoszek w Gliwicach.

Zakres szkoleń:

Monika Kopacz

warmińsko-mazurskie

Właścicielka salonu kosmetycznego Medusa w Elblągu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy. Ukończyła college w kierunku Cosmetology Master i jest dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych. Jest perfekcjonistką i dąży do maksymalnej dokładności w stylizacji brwi i rzęs. Swoje założenia realizuje dzięki wielu szkoleniom zarówno w kraju jak i za granicą pod okiem uznanych instruktorek. Prowadzi ją motto: wykonaj usługę tak jak sama chciałabyś mieć ją zrobioną.

Zakres szkoleń:

Dagmara Kamińska

lubuskie/zachodniopomorskie

Dyplomowany kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem. Jestem sędzia podczas mistrzostw najwyższego szczebla. Przemawia na najważniejszych konferencjach w branży Beauty w Polsce i na świecie. Instruktorka najbardziej renomowanych firm na świecie, w tym Thuya. Stylizacją rzęs zajmuje się od 11 lat, a od 8 lat jestem instruktorem stylizacji brwi, przez ten czas zdołała już wypracować techniki przekazywania wiedzy kursantom. Zdobyte umiejętności pozwalają na bardzo szczegółowe oraz indywidualne podejście do klienta, dzięki temu stworzyła dużą bazę stałych, zadowolonych klientów i kursantów. Dagmara to niesamowicie ciepła i otwarta osoba, która zawsze pomoże swoim kursantom.

Zakres szkoleń:

Anna Kaczanowska

zachodniopomorskie

Makijażystka, stylistka i instruktorka stylizacji rzęs i brwi. Właścicielka salonu kosmetycznego w Kołobrzegu, miłośniczka kobiecego piękna i naturalności. Od wielu lat stale się rozwija biorąc udział w zróżnicowanych szkoleniach u najlepszych Polskich i zagranicznych instruktorów. Anna to wykwalifikowana stylistka brwi i rzęs całkowicie oddana swej pasji, przy czym równie chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i tajnikami z kursantkami. Z ogromnym zaangażowaniem przekazuje wiedzę na profesjonalnie zorganizowanych przez nią szkoleniach, wierząc , że indywidualne podejście, przejrzyste, nie skomplikowane prowadzenie szkoleń, oraz ich  jakość to klucz do sukcesu.

Zakres szkoleń:

Magdalena Malinowska

pomorskie

Właścicielka salonu kosmetycznego w Gdyni. Instruktorka renomowanych firm z olbrzymim entuzjazmem i zaangażowaniem w swoją pracę. Na swoim koncie ma setki przeszkolonych kursantek. To miła i otwarta osoba, która przekaże Ci wszystkie swoje tajniki perfekcyjnej stylizacji.

Zakres szkoleń:

Michalina Mielnicka

pomorskie

Właścicielka LaVish Beauty Studio w Gdańsku – miejsca stworzonego z uwielbienia do kobiecego piękna – zajmująca się stylizacją rzęs od 2013 roku. Pasjonatka stylizacji rzęs i brwi, która swoją miłością zaraża nie tylko na szkoleniach, a również w mediach – zarówno społecznościowych, jak i na autorskim blogu o stylizacji rzęs Lash Artistry Poland oraz w publikacjach do branżowej prasy. Prawdziwa miłośniczka kobiecego piękna, w pełni zaangażowana w realizowanie swojego hobby oraz nieustanne poszerzanie wiedzy, z największą przyjemnością przekazując ją kursantkom w różnorakich formach, opierając swoje szkolenia na jak najprzystępniejszym przyswajaniu wiedzy na każdym z poziomów. Do każdej kursantki i sytuacji podchodzi indywidualnie, dając z siebie maksimum możliwości i zaangażowania.

Zakres szkoleń:

Klaudia Byczkowska

pomorskie

Właścicielka salonów kosmetycznych oraz centrum szkoleniowego Pimp my Lashes w Żukowie i Malborku. Od ponad 10 lat w zawodzie kosmetyczki oraz 8 lat w zawodzie instruktora stylizacji brwi i rzęs. Właścicielka sklepu internetowego oraz współuczestniczka wydarzeń branżowych oraz najlepszych szkoleń w Polsce i na świecie. Jej pasją jest zdrowa i piękna stylizacja brwi i rzęs, dlatego postawiła na firmę Thuya, która spełnia jej oczekiwania. Klaudia wytrwale dąży do postawionych sobie celów i stara się jak najlepiej przekazać wiedzę swoim kursantom. Stałe podnosi swoje kwalifikacje a na koncie ma setki przeszkolonych kursantek.

Zakres szkoleń:

Eliza Włodarczyk

łódzkie

Eliza to doświadczona stylistka, instruktorka i perfekcjonistka, ambitna i zaangażowana w swoją pasję. Właścicielka prężnie działającej firmy Bossomi Beauty w Łodzi. Prawdziwa businesswoman a to tego bardzo otwarta instruktorka z wieloletnim doświadczeniem. Sędzia na mistrzostwach stylizacji brwi i rzęs. Na swoich szkoleniach przekaże Ci wszystkie tajniki idealnych stylizacji.

Zakres szkoleń:

Kinga Bieniek-Łagosz

małopolskie

Posiada wieloletnie, bogate doświadczenie, poparte długim stażem pracy. Od 2012 roku właścicielka salonu kosmetycznego Dibella w Krakowie, instruktor stylizacji rzęs i brwi z długoletnim stażem pracy jako instruktor. Posiadając duże doświadczenie i liczne certyfikaty potwierdzające profesjonalizm jest w stanie zapewnić każdą z Was, że ukaże światu Wasze piękno i przekaże wiedzę na najwyższym z możliwych poziomie.

Zakres szkoleń:

Marharyta Oliinyk

małopolskie

Właścicielka firmy Margo Beauty Brows w Krakowie oraz współwłaścicielka salonu kosmetycznego MK21. Margo pochodzi z Ukrainy, gdzie uczyła się od najlepszych. Jest skarbnicą wiedzy a jej prace mają niepowtarzalny charakter. To prawdziwe arcydzieła. Dodatkowo zaraża cały świat swoim uśmiechem i przyjacielskim nastawieniem do ludzi. Podzieli się z Tobą swoimi sekretami pięknych brwi i rzęs. Organizatorka licznych szkoleń, ma na koncie setki przeszkolonych kursantek. Margo prowadzi wiele szkoleń w Polsce i zagranicą.

Zakres szkoleń:

Klaudia Profic

małopolskie

Pod Krakowem w Naszych pięknych polskich górach swoją akademie prowadzi Klaudia Profic. Jest sumienną optymistką, która zawsze patrzy na świat przez różowe okulary. Z pasji do tworzenia pięknych brwi założyła salon „BrowBar&Academy” znajdujący się w Myślenicach. To różowe miejsce jest jej oazą, gdzie naprawia nie tylko brwi, ale również samoocenę klientek. Z przyjemnością przekazuje wiedzę swoim kursantkom i pokazuje im swoje sposoby na stworzenie idealnych brwi.

Zakres szkoleń:

Paulina Rakoczy

kujawsko-pomorskie

Paulina pochodzi z Bydgoszczy, gdzie od 2016 roku prowadzi prężnie rozwijający się salon stylizacji rzęs i brwi. W tym czasie dwukrotnie stanęła na podium w mistrzostwach stylizacji brwi i dwukrotnie w liftingu rzęs. Jest szczęściarą nie tylko dlatego, że praca to jej pasja, ale również dlatego, że podczas szkoleń może się nią dzielić z innymi. To, jak rozwijają się jej kursantki jest jej największym sukcesem.

Zakres szkoleń:

Daria Glińska

podlaskie

Właścicielka salonu oraz sklepu internetowego z niezbędnymi akcesoriami do stylizacji rzęs i brwi Daria Glińska Lash and Brow. Zdobywczyni wielu nagród, m.in instruktor roku w województwie podlaskim. Od 2lat instruktor stylizacji rzęs oraz brwi, m.in instruktor United Lash Army, na koncie ponad 100 przeszkolonych kursantek. Pasjonatka rzęs, brwi oraz podróży. „Jeśli oczy są zwierciadłem duszy to brwi są ramą tego lustra”

Zakres szkoleń:

Anna Chrostowska

podlaskie

Właścicielka akademii szkoleniowej Anagen, autorka programów szkoleniowych uznanych w Polsce i za granicą, a także publikacji branżowych, sędzia międzynarodowych mistrzostw z zakresu stylizacji rzęs, wykładowca eventów oraz konferencji branżowych. Laureatka międzynarodowych mistrzostw stylizacji rzęs i brwi. Nieustannie szkoli się, by móc przekazywać swoim Kursantom jak najaktualniejszą wiedzę.

Zakres szkoleń:

Barbara Kołodziejczyk

świętokrzyskie

Kosmetolog, linergistka, stylistka rzęs i brwi od ponad 10 lat. Instruktorka makijażu permanentnego oraz przedłużania rzęs. Od ponad 6 lat właścicielka Salonów Kosmetycznych „Monroe” w Kielcach w województwie świętokrzyskim. Nauczyciel zawodu praktycznego w szkole kosmetycznej. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej Beauty Forum. Uczestniczka Targów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jej zawód to prawdziwa pasja, chętnie dzieli się wiedzą , nie tylko związaną ze szkoleniami , ale także z prowadzeniem własnego biznesu. Basia jest bardzo precyzyjna i skrupulatna! Nie ominie nawet najmniejszego błędu podczas stylizacji.

Zakres szkoleń:

Oliwia Palat

wielkopolskie

Właścicielka studio stylizacji brwi i makijażu w Ostrzeszowie, polożonym w południowej części wielkopolski. Instruktorka, stylistka brwi oraz wizażystka, która swoim doświadczeniem oraz zamysłem estetycznym wyprowadza pojęcie stylizacji brwi na poziom artystyczny. Cechuje ją dbałość o najmniejszy szczegół, oraz ogromne zaangażowanie w prace z klientem, jak i kursantem.

Zakres szkoleń:

Angelika Szuleta

wielkopolskie

W Poznaniu i niedalekim Kaliszu w województwie wielkopolskim znajdziecie Angelikę Szuletę – stylistkę rzęs i brwi, która od 10 lat stale przyjmuje klientki. Instruktorka z wieloletnim doświadczeniem, która w ciągu 6 lat wyszkoliła ponad 1200 osób. Wielokrotna mistrzyni stylizacji rzęs i brwi na arenie międzynarodowej. Sędzia mistrzostw międzynarodowych. Właścicielka i założyciel marki LASH.PL

Zakres szkoleń:

    v

    Poznaj profesjonalne produkty hiszpańskiej marki Thuya.