ZNAJDŹ SWOJEGO INSTRUKTORA EYES EXPERT

Joanna Suprun

mazowieckie

W województwie mazowieckim w Płocku znajdziecie przesympatyczną Joanne, która jest z wykształcenia mgr pedagogiki. Z natury uchodzi za przyjazną, ciepłą, ale i konkretną osobę. Dążenie do wyznaczonych celów, to zdecydowanie jej drugie imię. Zamiłowanie do stylizacji brwi i rzęs pojawiło się 4 lata temu, natomiast w ciągu ostatnich 2-óch lat udało się Joannie rozwinąć skrzydła na tyle, że cieszy się obecnie wierną bazą Klientów, tytułem szkoleniowca oraz swoim studiem stylizacji brwi i rzęs, w którym poszerzyła swoje usługi o makijaż permanentny. Profesja, którą się zajmuję to nie tylko jej praca ale przede wszystkim pasja.

Zakres szkoleń:

Kasia Brynkiewicz

mazowieckie

W województwie mazowieckim w cudownej stolicy Polski – Warszawie swoje centrum szkoleniowe Planeta rzęs prowadzi Katarzyna Brynkiewicz. Kasia od ponad 10 lat pracuje w branży beauty. Przeszkoliła setki kursantek, jest organizatorem konferencji na światowym poziomie, webinarów, mistrzostw oraz szkoleń z zagranicznymi prelegentami. Sama na codzień zajmuje się szkoleniami ze stylizacji brwi i rzęs. Przekazuje wiedzę na najwyższym poziomie co sprawia jej satysfakcję. Bardzo często wiedzą dzieli się na największych konferencjach i spotkaniach w Polsce, gdzie jest zapraszana jako prelegent. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i dąży do postawionych dobie celów.

Zakres szkoleń:

Monika Skórska

mazowieckie

W Pruszkowie znajdziecie Monikę  Skórską –  założycielkę marki rzęs Oh la lash, która jest zakochana w produktach Thuya. Współtwórczyni czasopisma Magazyn Rzęsy,  prelegentka, założycielka rocznej szkoły stylizacji rzęs oraz instruktorka stylizacji brwi oraz liftingu rzęs. Monika na szkoleniach daje z siebie wszystko, jej misją jest przekazywanie wiedzy i dążenie do perfekcji. Zapraszamy do województwa mazowieckiego.

Zakres szkoleń:

Żaneta Stoszek

śląskie

Zajmuje się stylizacją rzęs i brwi już od 10 lat. Aby być na bieżąco nieustannie doszkala się i pogłębia swoją wiedzę u najlepszych stylistek z całego świata. Kilkukrotna laureatka Mistrzostw Stylizacji Rzęs na arenie międzynarodowej i uznana instruktorka mogąca się pochwalić niemałą grupą zadowolonych kursantów. Uwielbia pracować z kolorami i tworzyć piękne stylizacje z użyciem produktów do laminacji i henny pudrowej. Praca jest jej pasją. Kocha upiększać twarze oraz przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kursantom. Jest osobą niezwykle ciepłą i otwartą ale jednocześnie bardzo wymagającym „nauczycielem„. Zawsze dąży do perfekcji i nieustannie szuka nowych wyzwań. Ciężko pracuje na swój sukces dzięki czemu w 2015 roku otworzyła swój wymarzony salon Studio Profesjonalnej Stylizacji Żaneta Stoszek w Gliwicach.

Zakres szkoleń:

Monika Kopacz

warmińsko-mazurskie

Właścicielka salonu kosmetycznego Medusa w Elblągu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy. Ukończyła college w kierunku Cosmetology Master i jest dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych. Jest perfekcjonistką i dąży do maksymalnej dokładności w stylizacji brwi i rzęs. Swoje założenia realizuje dzięki wielu szkoleniom zarówno w kraju jak i za granicą pod okiem uznanych instruktorek. Prowadzi ją motto: wykonaj usługę tak jak sama chciałabyś mieć ją zrobioną.

Zakres szkoleń:

Aleksandra-Liberda

Aleksandra Liberda

namysłów/opolskie

Witaj, nazywam się Aleksandra Liberda. Branża beauty zajmuje się już 7 lat. Z powodzeniem prowadzę swoje studio w Namysłowie i wykonuje w nim przede wszystkim piękne brwi. Jestem certyfikowanym niezależnym instruktorem z makijażu permanentnego oraz instruktorem marki Thuya. Moja miłość do piękna i estetyki przerodziła się w prace. Kocham naturalne efekty, moim zadaniem jest podkreślić urodę klientki, by wyglądała subtelnie, elegancko i pięknie. Na naszym szkoleniu z laminacji i koloryzacji dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o stylizacji brwi. Poruszymy m.in tematy kolorów, kształtów, biznesu oraz zdjęć. Podczas szkolenia kładę nacisk na teorie, ćwiczenia i dużo samodzielnej praktyki. Wychodząc będziesz miała głowę pełna przydatnej wiedzy oraz dużo motywacji do dalszego działania.

Zakres szkoleń:

Anna Kaczanowska

zachodniopomorskie

Makijażystka, stylistka i instruktorka stylizacji rzęs i brwi. Właścicielka salonu kosmetycznego w Kołobrzegu, miłośniczka kobiecego piękna i naturalności. Od wielu lat stale się rozwija biorąc udział w zróżnicowanych szkoleniach u najlepszych Polskich i zagranicznych instruktorów. Anna to wykwalifikowana stylistka brwi i rzęs całkowicie oddana swej pasji, przy czym równie chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i tajnikami z kursantkami. Z ogromnym zaangażowaniem przekazuje wiedzę na profesjonalnie zorganizowanych przez nią szkoleniach, wierząc , że indywidualne podejście, przejrzyste, nie skomplikowane prowadzenie szkoleń, oraz ich  jakość to klucz do sukcesu.

Zakres szkoleń:

Aleksandra Apanasiewicz

łódzkie

Poznajcie Aleksandrę – wizażystkę z państwowym dyplomem mistrza, niezależną instruktorkę makijażu, linergistkę oraz stylistkę brwi, właścicielkę salonu kosmetycznego prowadzonego od kilkunastu lat z powodzeniem. Ola posiada wieloletnie doświadczenie w branży beauty, a jej praca jest jej pasją. Ma niewątpliwie wysokie poczucie estetyki i uwielbia podkreślać naturalne piękno. To sprawia, że jej prace są niezwykle subtelne.
Jako instruktorka marki Thuya nauczy Cię nie tylko trwałej stylizacji brwi i ich koloryzacji, ale także makijażu korekcyjnego, który jest niezbędny do wykonania idealnego zdjęcia do portfolio w celu pozyskania klientów. Po warsztatach u Aleksandry otrzymasz dużą dawkę wiedzy i umiejętności praktycznych, a także poszkoleniowe wsparcie i olbrzymią motywację do działania i… upiększania innych kobiet!

Zakres szkoleń:

Michalina Mielnicka

pomorskie

Właścicielka LaVish Beauty Studio w Gdańsku – miejsca stworzonego z uwielbienia do kobiecego piękna – zajmująca się stylizacją rzęs od 2013 roku. Pasjonatka stylizacji rzęs i brwi, która swoją miłością zaraża nie tylko na szkoleniach, a również w mediach – zarówno społecznościowych, jak i na autorskim blogu o stylizacji rzęs Lash Artistry Poland oraz w publikacjach do branżowej prasy. Prawdziwa miłośniczka kobiecego piękna, w pełni zaangażowana w realizowanie swojego hobby oraz nieustanne poszerzanie wiedzy, z największą przyjemnością przekazując ją kursantkom w różnorakich formach, opierając swoje szkolenia na jak najprzystępniejszym przyswajaniu wiedzy na każdym z poziomów. Do każdej kursantki i sytuacji podchodzi indywidualnie, dając z siebie maksimum możliwości i zaangażowania.

Zakres szkoleń:

Klaudia Byczkowska

pomorskie

Właścicielka salonów kosmetycznych oraz centrum szkoleniowego Pimp my Lashes w Żukowie i Malborku. Od ponad 10 lat w zawodzie kosmetyczki oraz 8 lat w zawodzie instruktora stylizacji brwi i rzęs. Właścicielka sklepu internetowego oraz współuczestniczka wydarzeń branżowych oraz najlepszych szkoleń w Polsce i na świecie. Jej pasją jest zdrowa i piękna stylizacja brwi i rzęs, dlatego postawiła na firmę Thuya, która spełnia jej oczekiwania. Klaudia wytrwale dąży do postawionych sobie celów i stara się jak najlepiej przekazać wiedzę swoim kursantom. Stałe podnosi swoje kwalifikacje a na koncie ma setki przeszkolonych kursantek.

Zakres szkoleń:

Eliza Włodarczyk

łódzkie

Eliza to doświadczona stylistka, instruktorka i perfekcjonistka, ambitna i zaangażowana w swoją pasję. Właścicielka prężnie działającej firmy Bossomi Beauty w Łodzi. Prawdziwa businesswoman a to tego bardzo otwarta instruktorka z wieloletnim doświadczeniem. Sędzia na mistrzostwach stylizacji brwi i rzęs. Na swoich szkoleniach przekaże Ci wszystkie tajniki idealnych stylizacji.

Zakres szkoleń:

Kinga Bieniek-Łagosz

małopolskie

Posiada wieloletnie, bogate doświadczenie, poparte długim stażem pracy. Od 2012 roku właścicielka salonu kosmetycznego Dibella w Krakowie, instruktor stylizacji rzęs i brwi z długoletnim stażem pracy jako instruktor. Posiadając duże doświadczenie i liczne certyfikaty potwierdzające profesjonalizm jest w stanie zapewnić każdą z Was, że ukaże światu Wasze piękno i przekaże wiedzę na najwyższym z możliwych poziomie.

Zakres szkoleń:

Marharyta Oliinyk

małopolskie

Właścicielka firmy Margo Beauty Brows w Krakowie oraz współwłaścicielka salonu kosmetycznego MK21. Margo pochodzi z Ukrainy, gdzie uczyła się od najlepszych. Jest skarbnicą wiedzy a jej prace mają niepowtarzalny charakter. To prawdziwe arcydzieła. Dodatkowo zaraża cały świat swoim uśmiechem i przyjacielskim nastawieniem do ludzi. Podzieli się z Tobą swoimi sekretami pięknych brwi i rzęs. Organizatorka licznych szkoleń, ma na koncie setki przeszkolonych kursantek. Margo prowadzi wiele szkoleń w Polsce i zagranicą.

Zakres szkoleń:

Paulina Rakoczy-Jankowska

kujawsko-pomorskie

Paulina pochodzi z Bydgoszczy, gdzie od 2016 roku prowadzi prężnie rozwijający się salon stylizacji rzęs i brwi. W tym czasie dwukrotnie stanęła na podium w mistrzostwach stylizacji brwi i dwukrotnie w liftingu rzęs. Jest szczęściarą nie tylko dlatego, że praca to jej pasja, ale również dlatego, że podczas szkoleń może się nią dzielić z innymi. To, jak rozwijają się jej kursantki jest jej największym sukcesem.

Zakres szkoleń:

Anna Chrostowska

podlaskie

Właścicielka akademii szkoleniowej Anagen, autorka programów szkoleniowych uznanych w Polsce i za granicą, a także publikacji branżowych, sędzia międzynarodowych mistrzostw z zakresu stylizacji rzęs, wykładowca eventów oraz konferencji branżowych. Laureatka międzynarodowych mistrzostw stylizacji rzęs i brwi. Nieustannie szkoli się, by móc przekazywać swoim Kursantom jak najaktualniejszą wiedzę.

Zakres szkoleń:

Barbara Kołodziejczyk

świętokrzyskie

Kosmetolog, linergistka, stylistka rzęs i brwi od ponad 10 lat. Instruktorka makijażu permanentnego oraz przedłużania rzęs. Od ponad 6 lat właścicielka Salonów Kosmetycznych „Monroe” w Kielcach w województwie świętokrzyskim. Nauczyciel zawodu praktycznego w szkole kosmetycznej. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej Beauty Forum. Uczestniczka Targów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jej zawód to prawdziwa pasja, chętnie dzieli się wiedzą , nie tylko związaną ze szkoleniami , ale także z prowadzeniem własnego biznesu. Basia jest bardzo precyzyjna i skrupulatna! Nie ominie nawet najmniejszego błędu podczas stylizacji.

Zakres szkoleń:

Oliwia Palat

wielkopolskie

Właścicielka studio stylizacji brwi i makijażu w Ostrzeszowie, polożonym w południowej części wielkopolski. Instruktorka, stylistka brwi oraz wizażystka, która swoim doświadczeniem oraz zamysłem estetycznym wyprowadza pojęcie stylizacji brwi na poziom artystyczny. Cechuje ją dbałość o najmniejszy szczegół, oraz ogromne zaangażowanie w prace z klientem, jak i kursantem.

Zakres szkoleń:

Angelika Szuleta

wielkopolskie

W Poznaniu i niedalekim Kaliszu w województwie wielkopolskim znajdziecie Angelikę Szuletę – stylistkę rzęs i brwi, która od 10 lat stale przyjmuje klientki. Instruktorka z wieloletnim doświadczeniem, która w ciągu 6 lat wyszkoliła ponad 1200 osób. Wielokrotna mistrzyni stylizacji rzęs i brwi na arenie międzynarodowej. Sędzia mistrzostw międzynarodowych. Właścicielka i założyciel marki LASH.PL

Zakres szkoleń:

Paulina Tlak

lubelskie

Jestem certyfikowaną stylistką brwi i rzęs oraz linergistką w Dęblinie – województwo lubelskie. Rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez zdobywanie nowych umiejętności. Praca z brwiami jak i rzęsami sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Charakteryzuje mnie precyzja, perfekcja, zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Praca jest moją pasją i tym właśnie chciałabym podzielić się z Tobą. Wprowadzę Cię w świat subtelnych, naturalnych oraz dopracowanych w każdym detalu stylizacji. Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty szkoleniowej i zdobycia nowych umiejętności.

Zakres szkoleń:

Tuya Tcybanova

mazowieckie

Cześć! Jestem Tuya Tcybanova i prowadzę swój własny gabinet kosmetyczny w Warszawie. Jestem oficjalnym trenerem marki Thuya Polska, niezależnym instruktorem Expert Spot i Ambasadorem marki Pimp my Lashes. Moje szkolenia obejmują przedłużanie rzęs, stylizację brwi henną i farbą, technikę Airbrush Brows oraz laminowanie rzęs i brwi. Jestem oddana mojej pracy i zawsze staram się wykonywać ją profesjonalnie. Moi klienci i kursanci doceniają moje zaangażowanie.

Wierzę, że pasja w tym, co się robi, przyciąga klientów i sukces finansowy. Jeśli chcesz również pokochać swoją pracę i zacząć na niej zarabiać, serdecznie zapraszam na moje szkolenia.

W wolnym czasie lubię chodzić do teatru na dobre komedie, uczęszczać na koncerty muzyki elektronicznej, spędzać czas z bliskimi oraz tworzyć inspirujące treści na media społecznościowe.

Zakres szkoleń:

    v

    Poznaj profesjonalne produkty hiszpańskiej marki Thuya.