Szkolenia Thuya Mazowieckie

JEŻELI SZUKASZ SZKOLENIA Z TRWAŁEJ STYLIZACJI BRWI W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM ZAPRASZAMY DO NASZEJ CUDOWNEJ STOLICY – WARSZAWY

W stolicy szkolenia prowadzi autoryzowana instruktorka Thuya Professional Line Poland Monika Wiśniewska, która przekaże Ci wskazówki, aby uzyskać zdrowe i naturalne brwi.

W województwie mazowieckim w Płocku znajdziecie przesympatyczną Joanne, która jest z wykształcenia mgr pedagogiki. Z natury uchodzi za przyjazną, ciepłą, ale i konkretną osobę. Dążenie do wyznaczonych celów, to zdecydowanie jej drugie imię. W życiu kieruję się zasadą ,, Traktuj ludzi tak,jak sam chciałbyś być traktowany”.

Zamiłowanie do stylizacji brwi i rzęs pojawiło się 4 lata temu, natomiast w ciągu ostatnich 2-óch lat udało się Joannie rozwinąć skrzydła na tyle, że cieszy się obecnie wierną bazą Klientów, tytułem szkoleniowca oraz swoim studiem stylizacji brwi i rzęs, w którym poszerzyła swoje usługi o makijaż permanentny. Profesja, którą się zajmuję to nie tylko jej praca ale przede wszystkim pasja. Zapraszamy na szkolenia do Płocka, gdzie zdobędziesz umiejętności tworzenia pięknych stylizacji brwi i rzęs.

W województwie mazowieckim w cudownej stolicy Polski – Warszawie swoje centrum szkoleniowe Planeta rzęs prowadzi Katarzyna Brynkiewicz. Kasia od ponad 10 lat pracuje w branży beauty. Przeszkoliła setki kursantek, jest organizatorem konferencji na światowym poziomie, webinarów, mistrzostw oraz szkoleń z zagranicznymi prelegentami.

Sama na codzień zajmuje się szkoleniami ze stylizacji brwi i rzęs. Przekazuje wiedzę na najwyższym poziomie co sprawia jej satysfakcję. Bardzo często wiedzą dzieli się na największych konferencjach i spotkaniach w Polsce, gdzie jest zapraszana jako prelegent. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i dąży do postawionych dobie celów.

W Pruszkowie znajdziecie Monikę Skórską – założycielkę marki rzęs Oh la lash, która jest zakochana w produktach Thuya. Współtwórczyni czasopisma Magazyn Rzęsy, prelegentka, założycielka rocznej szkoły stylizacji rzęs oraz instruktorka stylizacji brwi oraz liftingu rzęs. Monika na szkoleniach daje z siebie wszystko, jej misją jest przekazywanie wiedzy i dążenie do perfekcji. Zapraszamy do województwa mazowieckiego.

Zapraszamy wszystkie kursantki z województwa mazowieckiego na profesjonalne szkolenia do Naszych instruktorek.

Wiedza

Jedyny, tak obszerny we wiedzę program szkoleniowy.

Nowe spojrzenie

Poznaj całkowicie nowe spojrzenie na stylizacje brwi i nadchodzące trendy.

Certyfikat

Zdobądź certyfikat renomowanej światowej marki i tytuł stylistki Thuya.

Zniżka i pomoc

Zdobądź zniżkę na zakup produktów i dożywotnią pomoc po ukończonym szkoleniu.

Skontaktuj się z instruktorem

SKONTAKTUJ SIĘ Z MONIKĄ

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 790 480 500

Email: Moni-look@10g.pl

Zapisz się na szkolenie

  Szkolenia dostępne w województwie mazowieckim

  kolorystyka i farbowanie produktami thuya

  BROW MASTER

  farbowanie i kolorymetria
  trwała stylizacja brwi

  BROW MASTER

  farbowanie i trwała stylizacja brwi

  v

  Poznaj profesjonalne produkty hiszpańskiej marki Thuya.