Szkolenia Thuya Zachodniopomorskie

Szukasz profesjonalnego szkolenia ze stylizacji brwi i liftingu rzęs w województwie zachodniopomorskim?

Trafiłaś idealnie. Zapraszamy na szkolenia z serii Brow Master Thuya Polska w Gorzowie Wielkopolskim. Zachęcamy również wszystkie kursantki z sąsiedniego województwa Zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w profesjonalnych szkoleniach BROW MASTER Thuya.

Dagmara Kamińska, instruktor Thuya

W Gorzowie Wielkopolskim oficjalną instruktorką Thuya Professional Line Poland jest Dagmara Kamińska, która jest właścicielką salonu i centrum szkoleniowego Dermina Estetika. Mieści się ono w samym sercu Gorzowa na ulicy Poznańskiej. Jest to klimatyczne, trzypoziomowe, designerskie miejsce o powierzchni 250m2, w którym odbędziesz szkolenia na najwyższym poziomie.

Możemy zapewnić nawet najbardziej wymagające kursantki, że nasz program szkoleniowy spełni ich oczekiwania. Dagmara jest wysokiej klasy profesjonalistką docenianą na całym świecie, dzięki której poznasz niezliczone tajniki stylizacji brwi. Odwiedź Gorzów Wielkopolski, skorzystaj z doświadczenia Naszej instruktorki i poznaj sekrety pięknych brwi Thuya.

Anna Kaczanowska to makijażystka, stylistka i instruktorka stylizacji rzęs i brwi. Właścicielka salonu kosmetycznego w Kołobrzegu, miłośniczka kobiecego piękna i naturalności. Od wielu lat stale się rozwija biorąc udział w zróżnicowanych szkoleniach u najlepszych Polskich i zagranicznych instruktorów.

Anna to wykwalifikowana stylistka brwi i rzęs całkowicie oddana swej pasji, przy czym równie chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i tajnikami z kursantkami. Z ogromnym zaangażowaniem przekazuje wiedzę na profesjonalnie zorganizowanych przez nią szkoleniach, wierząc, że indywidualne podejście, przejrzyste, nie skomplikowane prowadzenie szkoleń, oraz ich  jakość to klucz do sukcesu.

Zapraszamy wszystkie kursantki z województwa zachodniopomorskiego na profesjonalne szkolenia do Naszych instruktorek.

Wiedza

Jedyny, tak obszerny we wiedzę program szkoleniowy.

Nowe spojrzenie

Poznaj całkowicie nowe spojrzenie na stylizacje brwi i nadchodzące trendy.

Certyfikat

Zdobądź certyfikat renomowanej światowej marki i tytuł stylistki Thuya.

Zniżka i pomoc

Zdobądź zniżkę na zakup produktów i dożywotnią pomoc po ukończonym szkoleniu.

Skontaktuj się z instruktorem

SKONTAKTUJ SIĘ Z DAGMARĄ

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Telefon: 726 054 217

Email: Dagmara.kaminska@wp.pl

Zapisz się na szkolenie

  Szkolenia dostępne w województwie zachodniopomorskim

  kolorystyka i farbowanie produktami thuya

  BROW MASTER

  farbowanie i kolorymetria
  trwała stylizacja brwi

  BROW MASTER

  farbowanie i trwała stylizacja brwi

  v

  Poznaj profesjonalne produkty hiszpańskiej marki Thuya.