THUYA ACADEMY ON LINE

DSC06641cM

THUYA ACADEMY ON LINE

NAUKA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

TYLKO TERAZ PROMOCYJNA CENA SZKOLENIA 490 ZAMIAST 699 ZŁ
Thuya academy powstała z myślą o profesjonalistach, którzy chcą poznać tajniki stylizacji brwi i rzęs w domowym zaciszu. Zapraszamy na naszą platformę szkoleniową, gdzie dowiesz się więcej o oferowanych przez nas kursach. Zapisz się już teraz na najlepsze szkolenie z serii BROW MASTER - trwała stylizacja brwi i farbowanie. Jeśli nie jesteś przekonana/y do zakupu, przewiń w dół i zobacz dlaczego warto wybrać właśnie nas !

THUYA ACADEMY ON LINE

NAUKA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

TYLKO TERAZ PROMOCYJNA CENA SZKOLENIA 599 ZAMIAST 699 ZŁ
Thuya academy powstała z myślą o profesjonalistach, którzy chcą poznać tajniki stylizacji brwi i rzęs w domowym zaciszu. Zapraszamy na naszą platformę szkoleniową, gdzie dowiesz się więcej o oferowanych przez nas kursach. Zapisz się już teraz na najlepsze szkolenie z serii BROW MASTER - trwała stylizacja brwi i farbowanie. Jeśli nie jesteś przekonana/y do zakupu, przewiń w dół i zobacz dlaczego warto wybrać właśnie nas !

Thuya academy to jedna z najlepszych artystycznych szkół w Hiszpanii, a teraz ma swoje miejsce również w Polsce. Charakteryzuje nas sprawdzona wiedza, najnowsze techniki pracy i intensywny program szkoleniowy. Stylizacje brwi i rzęs traktujemy jak arcydzieło na najwyższym poziomie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kursantów uruchomiliśmy akademie w trybie on Line. Wybraliśmy do tego celu najlepszą platformę szkoleniową, która maksymalne ułatwia naukę poprzez uporządkowane moduły i podzielone lekcje.

Nasze szkolenia w formie On Line posiadają dokładnie taki sam, intensywny program szkoleniowy jak szkolenia stacjonarne. Są certyfikowane po pozytywnie ukończonym teście a kursantką przysługują identyczne benefity, takie jak stałe rabaty oraz dostęp do zamkniętej grupy kursantek Thuya.

Szkolenia z serii BROW i LASH LIFT MASTER 

 • dopieszczą twoja pracę do perfekcji
 • nauczą najnowszych trendów
 • dopełnią wiedzę po kursach podstawowych
 • wprowadzą na nowy poziom artystycznych stylizacji
 • nauczą profesjonalnej stylizacji brwi

Jak wyglada rejestracja  ? 

 1. Zaloguj się na platformie www.thuya.elms.pl lub kliknij w przycisk kup teraz
 2. Wypełnij formularz
 3. Wejdź w link aktywacyjny na podanym mailu
 4. Zaloguj się do platformy szkoleniowej
 5. Wybierz i opłać dostęp do wybranego szkolenia

Jak wygląda szkolenie ? 

 • 10 modułów składających się z 22 lekcji
 • Podział szkolenia na część teoretyczna i praktyczną
 • Filmy instruktażowe
 • Materiały szkoleniowe
 • Ćwiczenia praktyczne
 • 30 dni dostępu
 • Wsparcie w trakcie oraz po szkoleniu
 • Egzamin sprawdzający wiedzę – po pozytywnie ukończonym egzaminie składającym się z pytań obejmujących program szkolenia wysyłamy do Ciebie kurierem oryginalny certyfikat wraz z prezentem w postaci firmowego fartuszka, katalogu, notesu, długopisu i torby Thuya.

 

Jakie szkolenia oferujemy ? 

Na naszej platformie na chwile obecną oferujemy szkolenie BROW MASTER – trwała stylizacja brwi i farbowanie.  Już wkrótce znajdzie się również szkolenie BROW MASTER – Kolorystyka i farbowanie oraz LASH LIFT MASTER – lifting rzęs z zabiegiem Lash Filler.

 

 

Laminacja brwi ? Co to takiego 

Trwała stylizacja brwi, zwana również laminacją brwi to hit, który skradł serca stylistek. Bądź jedną z niewielu stylistek, która zaoferuje ten zabieg w swoim gabinecie. To idealne rozwiązanie dla włosów niesfornych, grubych i kręconych a także dla brwi, które z natury są wąskie i mało widoczne. Trwała stylizacja brwi pomaga w ich trwałym ułożeniu zmieniając strukturę włosa a firma Thuya jest światowym liderem w tej dziedzinie.

 

 

Dla kogo jest przeznaczone szkolenie ? Dla osób: 

 • początkujących, które chcą zacząć profesjonalnie zajmować się stylizacją brwi
 • praktykujących, chcących w pełni poznać produkty Thuya
 • marzących o wykonywaniu perfekcyjnych stylizacji, szytych na miarę do urody klientki
 • którym brakuje wiedzy z zakresu stylizacji brwi, laminacji oraz farbowania
 • chcących brać udział w mistrzostwach

Czego dowiem się na szkoleniu ? 

Moduł  1 

POZNAJ NAS I NASZE PRODUKTY

Opowiemy ci w jaki sposób działa nasza platforma i jak z niej korzystać. Również przybliżymy ci Nasze produkty, abyś mogła lepiej zrozumieć przekazywaną wiedzę.

Moduł 2 

BIOLOGIA WŁOSA

W tym module skupimy się na najważniejszej rzeczy z punktu widzenia stylizacji brwi – ich biologii.  Poznasz główne  fakty o włosie, cykl wzrostu włosa, jego budowę i strukturę oraz wpływ melaniny we włosie na jego odcień i efekt końcowy.

Moduł 3 

KOLORYMETRIA

Jest to lekcja, podczas której przedstawimy podstawową kolorymetrię oraz jej przekład na stylizacje brwi i odcienie farb. To niezbędna wiedza podczas pracy z farbami ! Odcień ciepły i zimny, neutralizacja kolorów, koło barw Ikkiego oraz właściwości kolorów to tylko namiastka tego, co jest zawarte w szkoleniu.

Moduł 4 

WARUNKOWA KLASYFIKACJA WŁOSÓW

Czy istnieje światowy podział włosów, którym posługują się najlepsze stylistki na świecie ? Owszem i to właśnie w tym module nauczymy cię warunkowej klasyfikacji włosów, jego rozpoznawania oraz podziału.

Moduł 5 

PODZIAŁ KOLORÓW WŁOSÓW

Czy wiesz, że profesjonalna stylizacja brwi ma

wiele wspólnego z podstawami fryzjerstwa ? Lekcje w tym module są poświęcone włosom – poziom głębokości odcienia oraz klasyfikacja kolorów włosów. Dlaczego jest mi to potrzebne? Ponieważ farby Thuya to profesjonalne produkty, które wymagają tej wiedzy,  aby móc je w pełni wykorzystać i wykonać brwi szyte na miarę.

Moduł 6

FARBOWANIE

Opowiemy ci wszystko o farbowaniu i jego procesie. Dokładnie przyjrzymy się farbą Thuya, ich kolorystyce, procesie barwienia, pH. Przede wszystkim w tym module dowiesz się w jaki sposób farbować brwi po laminacji. Wskażemy ci odpowiednie kolory oraz proporcje. Dowiesz się również czym jest PPD oraz jak poradzić sobie w sytuacji alergii.

Moduł 7 

GEOMETRIA BRWI

Zobaczysz jak powinna wyglądać budowa brwi idealnej oraz pokażemy ci krok po kroku jak ja stworzyć !

Moduł 7 

REGULACJA BRWI

Poznasz różne metody depilacji brwi i nie tylko. Zrobimy przegląd najlepszych narzędzi, porozmawiamy o higienie i tworzeniu czystych linii. Pokażemy Ci na czym polega separacja oraz w jaki sposób radzić sobie z wyrastającymi brwiami. Pokażemy również jak prawidłowo wykonać regulacje po trwałej stylizacji brwi.

Moduł 8

PIELĘGNACJA

Opowiemy o sprawdzonych metodach na zapuszczanie brwi oraz o ich pielęgnacji po trwałej stylizacji brwi.  Omówimy również szczegółowo zabieg LASH FILLER oraz obejrzymy film z jego aplikacji.

Moduł 9 

LAMINACJA

Wisienka na torcie naszego szkolenia ! Opowiemy o zabiegu, dla kogo jest przeznaczony oraz o jego przeciwwskazaniach. Przedstawimy czasy trzymania produktu i wreszcie – obejrzymy komentowany film z całego zabiegu krok po kroku – laminacja, geometria i rysunek z kredka pudrową oraz technika nakładania farby po laminacji brwi.  Poznasz tajniki i niezbędne szczegóły pięknych stylizacji!

Moduł 10 

EGZAMIN

W tym module sprawdzimy twoją wiedzę testem sprawdzającym. Powyżej 80% poprawnych odpowiedzi zagwarantuje ci oryginalny certyfikat Thuya Professional Line. Certyfikat dostarczymy do Ciebie kurierem na wskazany w formularzu adres.

Kto poprowadzi szkolenie ?

Klaudia Byczkowska – główny instruktor marki Thuya w Polsce.

_DSC8486

,,Kiedy kilka lat temu wzięłam produkty Thuya do ręki, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Już wtedy wiedziałam, że stworzę coś wspaniałego i tak się stało. Na chwile obecną  Thuya Polska  to najprężniej rozwijająca się firma z dziedziny stylizacji rzęs i brwi. Liczymy ponad 30 osobowy zespół, który codziennie ciężko pracuje, aby być dla Was  coraz lepszym. Włącznie wyszkoliliśmy już ponad 1500 kursantek, które odnoszą sukcesy i prowadzą super prosperujące firmy.

Ponieważ nigdy nie stoję w miejscu oraz z uwagi na panujące czasy postanowiłam, że udostępnię nasz unikalny program szkoleniowy  również dla kursantek, które chcą poznać technikę pracy bez wychodzenia z domu. I tak powstała Thuya Academy – kolebka całej dotychczasowej wiedzy o stylizacji brwi  i produktach Thuya  bez tajemnic !!!

Zapraszam Cię serdecznie i mam nadzieję – do zobaczenia :)„

v

Poznaj profesjonalne produkty hiszpańskiej marki Thuya.